13 grudnia odbyło się spotkanie z muzyką, które poprowadziła Agnieszka Stelmach, wokalistka zespołu Teraz My Sanok. Pani Agnieszce towarzyszył grając na klawiszach Tomasz Sierocki. Dużo radości i uśmiechu dostarczyły zabawy rytmiczne przygotowane przez Panią Agnieszkę- reagowanie na określone sygnały, kolory i przerywniki muzyczne.Muzykowanie na różnorodnych instrumentach perkusyjnych zaktywizowało wszystkich do wspólnej zabawy. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.(admin)